Monday, 2019-05-20
IHG-FORUM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » IHG Boxi » Tutorials / Mësime » Downlodo prej Youtubes (online)
Downlodo prej Youtubes (online)
agoniiDate: Monday, 2008-10-13, 3:22 PM | Message # 1
Admin & WebMaster agonii
Group: Administrators
Messages: 142
Reputation: 1
Status: Offline
Se pari hyni ne Youtube dhe e kerkoni nje video,pastaj ia merr URL-en dhe e hyni ne kete webfaqe www.vixy.net dhe e vendosni URL-en,prisni pak dhe downlodimi do te filloj.
Nga kjo webfaqe (www.vixy.net) mundesh te besh edhe konvertime .3gp ( per mobil ) .. etj.


IHG-Forum
Forumi i ardhmeris
agonii
Group : Administrators

http://img394.imageshack.us/img394/6413/notfoundmd1.gif

 
Forumi » IHG Boxi » Tutorials / Mësime » Downlodo prej Youtubes (online)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019
Hosted by uCoz