Sunday, 2019-08-18
IHG-FORUM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forumi » IHG Boxi
IHG Boxi
 ForumThreadsRepliesUpdates
Pytje & Përgjigjije
1 1 Tuesday, 2008-10-14, 5:41 PM
Thread: Kush munet
Posted by: agonii
Internet
Mendime dhe Diskutime të ndryshme mbi të rejat e fundi dhe teknologjinë e re. Cdo gje çka ka të bej me Boten e Internetit.
1 0 Monday, 2008-10-13, 8:03 PM
Thread: Akonuta webi valide
Posted by: agonii
Hacking
Hacking, këtu flitet mbi bërthemen e Hackingut dhe Mundësit e Hackingut, gjithashtu diskutojm dhe për sulmet që ndodhin mbrenda kohes dhe Sukseset e ndryshme ndaj Server/Machinat e Palakmushme.
4 3 Tuesday, 2011-01-11, 3:07 PM
Thread: Hacking chips por texas hold...
Posted by: abdullah92
Exploit
Këtu mund të vendosni exploitet/shfrytzuesit të cilet janë të koduar në gjuhen C++ apo edhe në gjuh të tjera si PERL , gjithashtu informacione rreth shfrytëzuesve
1 0 Monday, 2008-10-13, 7:12 PM
Thread: My PHP Indexer 1.0 (index.ph...
Posted by: agonii
Phreaking & Mobil/Celurar
Phreaking ashte dicka qe zhduk telefon systeme dhe thirrje gratise, por edhe ne cc tjeter kujna dhe me dergo qeket ne emer tjeter kujna pa u marren vesh, etc...
4 2 Monday, 2008-10-13, 8:53 PM
Thread: iPhone RingTone Maker 2.5.1
Posted by: Sexpert
Tutorials / Mësime
Gjithcka mbi informatikën dhe internetin, libra elektronike dhe mësime të shumëllojshme !
23 4 Tuesday, 2011-01-11, 3:10 PM
Thread: 7 menyra per vjedhjen e pass...
Posted by: abdullah92
Programe Aplikative
Programe aplikative, Warez, Programe të ndryshem
12 0 Thursday, 2008-10-16, 4:20 PM
Thread: Alien Skin Plugins for Adobe...
Posted by: agonii
Cracks & SerialZ
2 0 Monday, 2008-10-13, 7:59 PM
Thread: Kerkesat per Cracks & SerialZ
Posted by: agonii

Copyright MyCorp © 2019
Hosted by uCoz