Sunday, 2019-08-18
IHG-FORUM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Rregullat ne forum
 ForumThreadsRepliesUpdates
Rregullat e Forumit
Para se të antarësohuni ju lutem lexoni rregullat e forumit dhe akzeptoni ato. Lexo rregulloren
3 0 Wednesday, 2014-04-02, 7:31 PM
Thread: Site About Games
Posted by: Upiter

Informacione & Diskutime te Ndryshme
 ForumThreadsRepliesUpdates
Prezanto veten
Mundesia pë ta prezentuar veten ketu, thoni diçka rreth vetës suaj, mundësish dhe nje pjese së biografise suaj.
3 3 Wednesday, 2008-10-15, 4:45 PM
Thread: Pershendetje ...
Posted by: agonii
Prezanto Webfaqen tënde
Ju lutemi para se të publikoni webfaqen tuaj këtu në ket forum duhet ti keni parasysh rregullat e forumi gjithashtu dhe të këtij nën forumit dhe prandaj të prezenentoni webfaqen tuaj.
1 1 Monday, 2008-10-13, 3:13 PM
Thread: ASG CREw
Posted by: agonii
Argetime
Ne kete forum mund te Argetohuni..
2 0 Monday, 2008-10-13, 4:33 PM
Thread: Oown3d pics. [qesharake]
Posted by: agonii
Sport
Te gjitha lajmet nga Sporti ketu ...
20 0 Wednesday, 2008-10-15, 0:06 AM
Thread: Tirana? Seancё e humbur stër...
Posted by: agonii
Lajme dhe Informacione nga rajoni dhe Bota
Lajme dhe Informacione nga rajoni dhe Bota ..
2 0 Monday, 2008-10-13, 7:41 PM
Thread: Aeroporti detyron kompaninë ...
Posted by: agonii

IHG Boxi
 ForumThreadsRepliesUpdates
Pytje & Përgjigjije
1 1 Tuesday, 2008-10-14, 5:41 PM
Thread: Kush munet
Posted by: agonii
Internet
Mendime dhe Diskutime të ndryshme mbi të rejat e fundi dhe teknologjinë e re. Cdo gje çka ka të bej me Boten e Internetit.
1 0 Monday, 2008-10-13, 8:03 PM
Thread: Akonuta webi valide
Posted by: agonii
Hacking
Hacking, këtu flitet mbi bërthemen e Hackingut dhe Mundësit e Hackingut, gjithashtu diskutojm dhe për sulmet që ndodhin mbrenda kohes dhe Sukseset e ndryshme ndaj Server/Machinat e Palakmushme.
4 3 Tuesday, 2011-01-11, 3:07 PM
Thread: Hacking chips por texas hold...
Posted by: abdullah92
Exploit
Këtu mund të vendosni exploitet/shfrytzuesit të cilet janë të koduar në gjuhen C++ apo edhe në gjuh të tjera si PERL , gjithashtu informacione rreth shfrytëzuesve
1 0 Monday, 2008-10-13, 7:12 PM
Thread: My PHP Indexer 1.0 (index.ph...
Posted by: agonii
Phreaking & Mobil/Celurar
Phreaking ashte dicka qe zhduk telefon systeme dhe thirrje gratise, por edhe ne cc tjeter kujna dhe me dergo qeket ne emer tjeter kujna pa u marren vesh, etc...
4 2 Monday, 2008-10-13, 8:53 PM
Thread: iPhone RingTone Maker 2.5.1
Posted by: Sexpert
Tutorials / Mësime
Gjithcka mbi informatikën dhe internetin, libra elektronike dhe mësime të shumëllojshme !
23 4 Tuesday, 2011-01-11, 3:10 PM
Thread: 7 menyra per vjedhjen e pass...
Posted by: abdullah92
Programe Aplikative
Programe aplikative, Warez, Programe të ndryshem
12 0 Thursday, 2008-10-16, 4:20 PM
Thread: Alien Skin Plugins for Adobe...
Posted by: agonii
Cracks & SerialZ
2 0 Monday, 2008-10-13, 7:59 PM
Thread: Kerkesat per Cracks & SerialZ
Posted by: agonii

Diskutime rreth Sistemeve Operative
 ForumThreadsRepliesUpdates
Microsoft Windows
Në këtë Forum marrin pjesë të gjithë shfrytëzuesit e Windows -it që kanë probleme me Windows apo me Produktet e ndryshme të Microsoftit.
2 0 Monday, 2008-10-13, 3:49 PM
Thread: Windows Vista Ultimate 32-bi...
Posted by: agonii
Unix/Linux
Këtu mund të disktohet gjithëçka rreth Platformës së Linux/Unix Sistemeve Opertivë. Postime në lidhje me Problemet në Distrubucione të ndryshme dhe Linux/Unix Programeve dikutohen këtu.
3 0 Monday, 2008-10-13, 4:58 PM
Thread: openSUSE Linux 11.0 / 11.1 B...
Posted by: agonii
OS X & Mac
Në këtë Forum mund të bisedojn përdoruesit e iMac-ut për problemet e tyre, ose ju lind ndo një ide nga iMaci që mendoni është me rendësi të diskutohet publikisht atëherë mund të inkuaroheni këtu.
2 0 Monday, 2008-10-13, 5:02 PM
Thread: FastCut 3.0.6
Posted by: agonii
Hardware, Kompjuteri
Në këtë forum mund të diskutoni çdo gjë rreth Harduerit
1 0 Wednesday, 2008-10-15, 0:00 AM
Thread: Windows Se7en Look V.2 for XP
Posted by: agonii

Gjuhët Programuese
 ForumThreadsRepliesUpdates
VisualBasic & VisualBasic.NET
Diskutime, Komente, Kode te ndryshme rreth Gjuhës Programuese VisualBasic & VisualBasic.NET
3 0 Monday, 2008-10-13, 0:09 AM
Thread: Microsoft Visual Basic 6
Posted by: agonii
C / C++
Diskutime, Komente, Kode te ndryshme rreth Gjuhës Programuese C/C++/C#
1 0 Monday, 2008-10-13, 0:12 AM
Thread: Ushtrime ne C++
Posted by: agonii
JAVA
Diskutime, Komente, Kode te ndryshme rreth Gjuhës Programuese JAVA
0 0 No posts
Delphi / Pascal / ASM
Këtu diskutoni për të gjitha Gjuhët Programuese tjera si p.sh. ASM, Delphi, Pascal, Cobol etj....
0 0 No posts

Web design & Programim
 ForumThreadsRepliesUpdates
Adobe Solution
Brenda kësaj teme diskutohet dhe skjarohen probleme të ndryshme nga produktet e Adobes, gjithashtu mund të ket dhe pune praktike nga antar & vizitor të ndryshëm
0 0 No posts
PHP & MySQL
Hypertext Preprocessor & MySQL Databazë
1 0 Monday, 2008-10-13, 5:07 PM
Thread: Mp3 Script
Posted by: agonii
HTML/DHTML
HyperText Markup Language / Dynamic HyperText Markup Language
3 0 Monday, 2008-10-13, 4:55 PM
Thread: Live Score Script
Posted by: agonii
JavaScript
Forum në të cilin zgjedhim problemet tuaj...
1 0 Wednesday, 2010-10-27, 8:22 PM
Thread: For delete file
Posted by: djcupidon
Dizajne nga JU
Shpalosni kreativitetin tuaj në këtë temë. Vendosni kreacionet tuaja dhe tregoni talentin në lëminë e fotografisë.
2 0 Thursday, 2008-10-16, 5:06 PM
Thread: Nje Dizajn (montazh) nga un
Posted by: agonii
Shkrime & Fonts
0 0 No posts

Video,Mp3 ...
 ForumThreadsRepliesUpdates
Mp3 Shqip
Ketu postoni te gjitha Mp3 shqip ...
3 0 Sunday, 2008-10-12, 2:19 PM
Thread: Bertan Asllani & ANjeza-- Lu...
Posted by: pulse
Mp3 English
Ketu postoni te gjitha Mp3 Anglisht
6 0 Sunday, 2008-10-12, 2:26 PM
Thread: Rihanna -Disturbia
Posted by: pulse
Mp3 ne gjuhe te huaja
Ketu postoni Mp3 ne gjuhe te huaja ... Ju lutem mos postoni Mp3 Shqip ose Anglisht sepse eshte forumi i posaqem per kto dy gjuhe ..
1 0 Monday, 2008-10-13, 4:01 PM
Thread: Ninnananna di Fra' Simon...
Posted by: agonii
Google and YouTube videos ..
Ketu postoni te gjitha Google dhe YouTube video ...
1 0 Friday, 2008-10-10, 6:17 PM
Thread: Vjersha me qesharake ne &quo...
Posted by: pulse
Filma
Te gjitha filmat ketu ne cdo gjuhe ...
2 0 Monday, 2008-10-13, 7:58 PM
Thread: Kerkesat per Filma ne cdo gj...
Posted by: agonii

Lojra/Games
 ForumThreadsRepliesUpdates
Te Ndryshme
Ketu postoni lojra te ndryshme ...
3 0 Monday, 2008-10-13, 7:50 PM
Thread: Fifa 2009
Posted by: agonii
Counter Strike
Ketu postoni tema lidhje me Counter Strike.
5 1 Monday, 2008-10-13, 6:52 PM
Thread: CS Tools
Posted by: agonii
Warcraft
Ketu postoni tema lidhje me Warcraft
0 0 No posts
Additional information
Visitors: 0  (members - 0, guests - 0)
All-time high attendance 52 reached on Friday, 10:53 AM, 2010-11-12.
Forum statistics
Total of 120 threads created, which have 16 replies.
52 members registered. Greetings to our new member shbici1.

Copyright MyCorp © 2019
Hosted by uCoz