Wednesday, 2019-04-24
IHG-FORUM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » IHG Boxi » Tutorials / Mësime » Kerkesat per Lira dhe Tutoriale
Kerkesat per Lira dhe Tutoriale
pulseDate: Sunday, 2008-10-12, 8:24 PM | Message # 1
Admin (pulse)
Group: Administrators
Messages: 100
Reputation: 0
Status: Offline
Te githa librat(Tutorialet) që kërkohën në do të mundohëmi të ua plotesojmë.

- Tittulli i librit të jetë i saktë dhe pa gabime , ose vetëm mund ta shënoni se në lidhje me qka e dëshironi librin dhe do të mundohemi që tua gjejmë .
- Tutoriali të kërkohet me qartësi të lartë , se në lidhje me qka dëshiron të jetë.
- Nëse kërkësa nuk mund të plotësohet atëherë ska postime shtesë më, do te japim 100% per tua plotesuar kerkesat.
- Postimet që bëhën duhet të jenë vetëm Kërkesa edhe Përgjigjja e Kërkesës, asgjë tjeter.. dmth
jo me thën , kërkesa ime ku mbet apo kërkesa ime nuk u plotësu , të gjitha ato postime do të
fshihën edhe antari do te ndeshkohet me vërejte.
- Libri(Tutoriali) i gjetur Se pari duhet te Postohet ne temë tek sectioni Tutorials & Mesime e pastaj
Kerkuesit ti ipet Linku i faqes Ne pergjigjje.
- Se pari duhet te Kerkoni e nese nuk gjindet ne forum Libri (tutoriali) atehere te kerkoni. Nese Tema egziston apo tutoriali , do te ndeshkoheni me verejtje.
- Kerkimi per ndihmë ketu ndalohet rreptesisht , poashtu edhe qdo postim qe nuk i perket ktu fshihet pa paralajmirim.


www.IHG-forum.at.ua
Indetifikimi:pulse
Fjalekalimi:*****
www.IHG-forum.at.ua
 
Forumi » IHG Boxi » Tutorials / Mësime » Kerkesat per Lira dhe Tutoriale
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019
Hosted by uCoz