Monday, 2019-05-20
IHG-FORUM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » IHG Boxi » Tutorials / Mësime » Fito Certifikat Online nga USIP
Fito Certifikat Online nga USIP
agoniiDate: Wednesday, 2008-10-15, 4:54 PM | Message # 1
Admin & WebMaster agonii
Group: Administrators
Messages: 142
Reputation: 1
Status: Offline
Permes kesaj tuto mundeni me fitu Certifikat Online qe te vjen nga U.S.A
Kjo certifikat sherben per konkurs ne vende pune ku kerkohet gjuha angleze pasi qe kjo tregon njohuri per gjuhen angleze dhe nga historia shqiptare dhe Jugosllva ne gjuhen angleze.
Ka domethenien e nje certifikate per jetes ne Paqe.
U.S.I.P -> United States Institute of Peace. ( Instituti i kombeve te bashkruara per paqe).

Brenda e keni tutorialin me foto 1.2.3... si dhe me .txt document se si te plotesohet testi ne faqen syrtare online, pra brenda e keni edhe linkun e faqes zyrtare per te filluar testin.

Download Direkt Link:
http://www.freewebtown.com/sg1sg1/Tutorials/USIP.rar

Brenda i keni te gjitha te dhenat, pas plotesimit te testit pas 2 dite ose 24 ore te vjen certifikata ne e-mail, ndersa pas 2 apo 3 jave te vjen certifikata ne shtepi ne baze te adreses qe e jep, pra shkoni pas 2 jave dhe pyetni ne Poste te qytetit tuaj dhe e emrrni certifikaten.

Ja nje foto te kesaj certifikate qe e kam fituar:
[img]http://www.freewebtown.com/sg1sg1/Certificata%20e%20fituar.JPG[/img]
Per ndonje pa kjartesi pyetni ne kete teme dhe iu ndihmoi. Mire u ndegjofshim!

Tuto by sg1 for IHG


IHG-Forum
Forumi i ardhmeris
agonii
Group : Administrators

http://img394.imageshack.us/img394/6413/notfoundmd1.gif

 
Forumi » IHG Boxi » Tutorials / Mësime » Fito Certifikat Online nga USIP
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019
Hosted by uCoz