Wednesday, 2019-06-26
IHG-FORUM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » IHG Boxi » Tutorials / Mësime » Shiko sa ka punuar pc juaj
Shiko sa ka punuar pc juaj
pulseDate: Monday, 2008-10-13, 8:10 PM | Message # 1
Admin (pulse)
Group: Administrators
Messages: 100
Reputation: 0
Status: Offline
Sa Ka Punuar Pc Jote Këtu është si ta verifikosh kohen e punës se sistemit:

Klikojmë Start | Run | cmd | pastaj e shkruajmë systeminfo

Pastaj te shfaqet një liste shko larte dhe shiko për "system up time"

Kjo do te tregoj sa dite, ore, minuta dhe sekonda ka qene sistemi yt i ndezur (duke punuar).


www.IHG-forum.at.ua
Indetifikimi:pulse
Fjalekalimi:*****
www.IHG-forum.at.ua
 
SexpertDate: Monday, 2008-10-13, 8:52 PM | Message # 2
Private
Group: Users
Messages: 6
Reputation: 0
Status: Offline
Shum faleminderit Pulse

IHG-forum
 
Forumi » IHG Boxi » Tutorials / Mësime » Shiko sa ka punuar pc juaj
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019
Hosted by uCoz