Wednesday, 2019-06-26
IHG-FORUM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Informacione & Diskutime te Ndryshme » Sport » Hamiltoni harron traumën në Fuji
Hamiltoni harron traumën në Fuji
agoniiDate: Monday, 2008-10-13, 4:28 PM | Message # 1
Admin & WebMaster agonii
Group: Administrators
Messages: 142
Reputation: 1
Status: Offline
Hamiltoni harron traumën në Fuji
Lideri i Formula 1, Lewis Hamilton, e ka lënë prapa përfundimin zhgënjyes në garën për Çmimin e Madh të Japonisë dhe ka kthyer fokusin e tij në dy garat e fundit të sezonit.
“Ka edhe gjëra pozitive nga e gjithë kjo. Kam humbur vetëm dy pikë ndaj Felipe në renditjen e ngasësve, andaj asgjë nuk ka përfunduar”, thotë Hamilton.

“Tash do ta harroj atë çfarë ndodhi dhe do të shoh para. Kanë mbetur edhe dy gara dhe qëllimi im është t’i fitoj të dyja. Për mua do të jenë dy gara të vështirë. Ata (McLaren) mund tijen shumë të fuqishëm, por të tillë mund të jemi edhe ne dhe kemi nevojë të mendojmë kështu”, shton britaniku.IHG-Forum
Forumi i ardhmeris
agonii
Group : Administrators

http://img394.imageshack.us/img394/6413/notfoundmd1.gif

 
Forumi » Informacione & Diskutime te Ndryshme » Sport » Hamiltoni harron traumën në Fuji
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019
Hosted by uCoz