Wednesday, 2019-06-26
IHG-FORUM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Informacione & Diskutime te Ndryshme » Sport » Xhili: Pozita e Ranierit është stabile
Xhili: Pozita e Ranierit është stabile
pulseDate: Saturday, 2008-10-11, 10:40 PM | Message # 1
Admin (pulse)
Group: Administrators
Messages: 100
Reputation: 0
Status: Offline
Presidenti i Juventusit i ka hedhur poshtë spekulimet e mediave se trajneri Klaudio Ranieri është në prag të shkarkimit. "Pozita e Ranierit është shumë e fortë dhe stabile", ka theksuar Xhovani Kobolli Xhili, duke e konfirmuar në këtë mënyrë besimin e plotë të klubit bardhezi ndaj trajnerit aktual.
"Tash pres që skuadra të fitojë në Napoli", ka shtuar Xhili. Ndërkohë edhe Ranieri është shprehur i qetë. "Nuk jam i shqetësuar, pasi skuadra është 100 përqind e shëndoshë, kurse ju premtoj se brenda skuadrës nuk ka zëra kundër meje. Futbollistët e ardhur gjatë verës janë përshtatur mirë në skuadër dhe mund të them se janë të lumtur. E filluam shumë mirë edicionin dhe kishim një Juventus të madh, por më pas skuadra nisi ta humb sigurinë në lojë, prandaj tash duhet ta rigjejmë sigurinë dhe personalitetin, ashtu siç e kishte skuadra kur u rikthye nga Serie B", ka theksuar Ranieri.


www.IHG-forum.at.ua
Indetifikimi:pulse
Fjalekalimi:*****
www.IHG-forum.at.ua
 
Forumi » Informacione & Diskutime te Ndryshme » Sport » Xhili: Pozita e Ranierit është stabile
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019
Hosted by uCoz