Wednesday, 2019-04-24
IHG-FORUM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Informacione & Diskutime te Ndryshme » Sport » Hierro: Rauli është miku im, por unë nuk e zgjedh skuadrën
Hierro: Rauli është miku im, por unë nuk e zgjedh skuadrën
pulseDate: Saturday, 2008-10-11, 10:17 PM | Message # 1
Admin (pulse)
Group: Administrators
Messages: 100
Reputation: 0
Status: Offline
Drejtori i ri sportiv i kombëtares së Spanjës, Fernando Hiero, ka pohuar se ai nuk ka ndikim në përzgjedhjen e skuadrës kombëtare dhe e ka quajtur të parëndësishme miqësinë e tij me Raulin në këtë aspekt. "Kuptohet se me triumfin në Kampionatin evropian kemi siguruar paqe dhe qetësi.
Unë kam plot respekt për Luis Aragonesin, por nuk kam ardhur këtu për të menduar për të kaluarën. Rauli e di se drejtori sportiv nuk ka ndikim në zgjedhjen e skuadrës. Natyrisht unë mund të jap opinionin tim, por zgjedhja e skuadrës është çështje që i takon trajnerit", ka theksuar Hierro. Rauli nuk ka veshur fanellën e kuqe të kombëtares që nga humbja ndaj Irlandës së Veriut në shtator të vitit 2006.


www.IHG-forum.at.ua
Indetifikimi:pulse
Fjalekalimi:*****
www.IHG-forum.at.ua
 
Forumi » Informacione & Diskutime te Ndryshme » Sport » Hierro: Rauli është miku im, por unë nuk e zgjedh skuadrën
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019
Hosted by uCoz