Wednesday, 2019-04-24
IHG-FORUM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Informacione & Diskutime te Ndryshme » Sport » Crespo: E ardhmja ime vendoset nё janar
Crespo: E ardhmja ime vendoset nё janar
agoniiDate: Saturday, 2008-10-11, 1:39 PM | Message # 1
Admin & WebMaster agonii
Group: Administrators
Messages: 142
Reputation: 1
Status: Offline
Crespo: E ardhmja ime vendoset nё janar

Sulmuesi i Interit, Hernan Crespo, thotë se edhe mё tej do tё japё maksimumin nё çdo stërvitje edhe krahas asaj qё nuk fiton rast pёr paraqitje, por nё janar do ta shohё situatёn dhe do tё marrё vendim pёr tё ardhmen e tij.
“A jam i hidhëruar? Jo. Por gjendja ime mund tё menaxhohej shumё mё mirё, pa dyshim. Sidomos lёnia jashtë Ligёs sё Kampionёve. Ma shpjeguan situatën dhe unё nuk jam fёmijё i vogël dhe i kuptoj disa gjёra”, ka thёnё Crespo.

“Pёr tё ardhmen do tё shohim nё janar. Kam 33 vjet dhe duhet tё mendoj pёr shumё gjёra. Dua ende tё luaj dhe nёse kjo nuk ёshtё e mundur nё Inter, do tё provoj diku tjetër”, shton argjentinasi.IHG-Forum
Forumi i ardhmeris
agonii
Group : Administrators

http://img394.imageshack.us/img394/6413/notfoundmd1.gif

 
Forumi » Informacione & Diskutime te Ndryshme » Sport » Crespo: E ardhmja ime vendoset nё janar
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019
Hosted by uCoz