Monday, 2019-05-20
IHG-FORUM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Lojra/Games » Counter Strike » CS Tools
CS Tools
agoniiDate: Monday, 2008-10-13, 6:52 PM | Message # 1
Admin & WebMaster agonii
Group: Administrators
Messages: 142
Reputation: 1
Status: Offline
Si te krijojme background n'veti ne cS

Shkarko Cake V0.1

- Pas shkarkimit e boni EXTRACT (Klikojm me tastin e djatht mbi file dhe pastaj EXTRACT HERE)

- Pas extratimit do te shihni nje follder me emrin "cake_v01"

- Brenda follderit do te shihni nje file me emrin "cake"klikojm mbi te dhe pastaj do te hapet nje dritare

- Posht dritares do ta shihni nje buton me emrin "LOAD IMAGE" klikojm aty dhe zgjedhim foton qe dojm ta vendosin
si background ne CS dhe klikojm OPEN

- Pasi e zgjedhim foton klikojm "SAVE TO DIRECTORY" dhe e ruajm ne "cstrike\resource\background"
shembull -> "C:\Program Files\Valve\cstrike\resource\background" dhe klikojm SAVE

- E startojm Counter Strike dhe do te shihni qe background eshte ndrruar

Autori : Effexor


IHG-Forum
Forumi i ardhmeris
agonii
Group : Administrators

http://img394.imageshack.us/img394/6413/notfoundmd1.gif

 
agoniiDate: Monday, 2008-10-13, 6:52 PM | Message # 2
Admin & WebMaster agonii
Group: Administrators
Messages: 142
Reputation: 1
Status: Offline
Si te ingjizojm demo !!

Se pari himiii ne cs smile
pastaj himi ne loj
edhe
e qelim consolen ne loj amo jo para se me hi ne Loj se nuk ben
e loj e qelim consolen dhe e shkruajm record cs

Lumi Lumi Lumi dhe Lumiii !!
amo sbon retry se nalet recordii
pastaj dalim prej Counterit
Dhe him e shkrarkojm kete program
Shkarko Ketu !

pastaj himi ne CS dhe e shkruajm ne consol viewdemo cs qysh ja keni Lon

recordit muni edhe tjer qysh me ja lon recordit po un pe marr shembul poo nejsee ska Lidhje big grin
Ja futmi viewdemo cs dhe kon dojma ta regjistrojm kur kemi vra naj kon ose naj tejter sen ne cs e trusmi F9 big grin
dhe pastaj dalmi pi cs dhe himi te My Computer pastaj Local Dick (c/)
pastaj te folderi Fraps dhe i shohim do video aty e ato i lojm te Windows movie maker smilei bashkojm dhe

himi te windows movie maker save tag save to my computer ja lini emrin si doni

amo ne fund .avi si pershebmell nese doni ma ja lon cs ja lini cs.avi
pastaj himi ne youtube dhe nese kemi account himi aty tani upload .. nese nuk kemi e qelim te sign up .

dhe pastaj browse e kilojojm videon qe e kemi ruajt edhe e trusim ok .. pastaj mas nja 30 min hin ne youtube


IHG-Forum
Forumi i ardhmeris
agonii
Group : Administrators

http://img394.imageshack.us/img394/6413/notfoundmd1.gif

 
Forumi » Lojra/Games » Counter Strike » CS Tools
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019
Hosted by uCoz