Monday, 2019-05-20
IHG-FORUM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Lojra/Games » Counter Strike » Sxe Hack 6.9
Sxe Hack 6.9
pulseDate: Sunday, 2008-10-12, 12:34 PM | Message # 1
Admin (pulse)
Group: Administrators
Messages: 100
Reputation: 0
Status: Offline
Tash e Keni edhe sXe HacK 6.9 prej meje Funksionon 100 %

Tutoriale

- e marrim caca.dll dhe e qojm ne C:\Program Files\Valve

-Pastaj sXe DLL.exe e qojm ne C:\Program Files\Valve

- e qeLim sXe DLL.exe dhe klikojme PATCH

-Pastaj Deri sa ta qet Patching Done pritni

-Tani e mshelni X

- E Qelni Cargador By RR.....) duhet me prit pakk

-Dhe Klikojme Cargar Cheat

-Pastaj Hyjm ne CS

- ne CS do te na del El Juego se va a minimizar un momento dhe klikoni OK

-Hyjm ne Ndonje Server dhe Cheat Do te Jet e Aktivizuar

LinK : http://www.zshare.net/download/194734270e0c96b0/


www.IHG-forum.at.ua
Indetifikimi:pulse
Fjalekalimi:*****
www.IHG-forum.at.ua
 
Forumi » Lojra/Games » Counter Strike » Sxe Hack 6.9
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019
Hosted by uCoz