Wednesday, 2019-06-26
IHG-FORUM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Lojra/Games » Te Ndryshme » Kerkesa per lojra ketu ...
Kerkesa per lojra ketu ...
agoniiDate: Friday, 2008-10-10, 11:50 PM | Message # 1
Admin & WebMaster agonii
Group: Administrators
Messages: 142
Reputation: 1
Status: Offline
Ne kete teme tash e tutje mund te kerkoni lojra te ndryshme !!

Shtojce
1. Duhet te tregoni emrin e sakt te lojes
2. Pasi te kerkoni prisni derisa te plotesohet kerkesa
3. Postimet qe behen jasht temes si (ende nuk e keni gjet, e kom lyp moti, e kom urgjent ma shpejt) ato do te fshihen, dhe nese ai anetar vazhdon ashtu ende do te ndeshkohet me verejtje
4. Permbajuni kesaj regulloreje te vogel perndryshe kerkesa juaj nuk do te plotesohet.


IHG-Forum
Forumi i ardhmeris
agonii
Group : Administrators

http://img394.imageshack.us/img394/6413/notfoundmd1.gif

 
Forumi » Lojra/Games » Te Ndryshme » Kerkesa per lojra ketu ...
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019
Hosted by uCoz