Sunday, 2018-12-16
IHG-FORUM
Site menu
Main » 2008 » October » 13 » Apple e gatshme për zbulimin e MacBook-ëve të rinj
Apple e gatshme për zbulimin e MacBook-ëve të rinj
3:16 PM

Apple e gatshme për zbulimin e MacBook-ëve të rinj
Deri para pak kohe, krejt ka qenë e rrethuar me thashetheme mirëpo Apple ka konfirmuar paraqitjen e laptopëve të ri të serisë MacBook e MacBook Pro që do të mbahet nesër, më 14 tetor.
Të martën do të zbulohen shumë fshehtësi të cilat ndërlidhen me procesin prodhues të ashtuquajtur “Brick” për të cilin lavdërohet kompania Apple. Bëhet fjalë për prodhimin e shtëpizave për laptopë nga “tullat” e aluminit të cilat formësohen me laser që të krijohen shtëpiza sa më të lehta, të forta dhe kompakte për MacBook-ët bashkëkohor.

Një nga risitë e rralla të cilat kanë rrjedhur në publik nga agjencia Cupertino është çmimi i këtyre laptopëve të cilët do të janë prej 800 deri në 3.100 dollarë amerikanë. Me këto çmime Apple tenton t’i përshtatet krizës financiare botërore dhe të krijojë një ‘klasë të mesme’ të laptopëve ende të shtrenjtë të Applet.

Ekzistojnë edhe një varg informatash, mirëpo ju këshillojmë që të prisni deri nesër kur do të zbulohet çdo gjë në lidhje me ta.

Views: 9590 | Added by: agonii | Rating: 0.0/0 |
Total comments: 2
0 Spam
2 モンクレール 店舗  
スパイク http://www.jpmcmbags.com/ - MCM バッグ ほこさき こそぐる
みんぞく http://www.mcmbagsjapanese.com/mcm-装飾品-セール-17.html - MCM 財布 メンズ どれだけ ひとふで
クレーン http://www.jphaglofs.com/haglofs-シャツ-セール-5.html - ホグロフス ゆもと プラザ
ゆわえる http://www.japanhaglofs.com/ホグロフス-半ズボン-セール-22.html - ホグロフス リュック ごみとり ごがつ

0 Spam
1 GibazovLG  
Острови - охотхозяйство , 147 Га, грунтова ВПП для легких літаків,
ставок, річка М. Іргиз , відмінна полювання , риболовля , будинок основний,
будинок гостьовий , гараж , причал , проїзд автомобілів по насипної греблі. Комунікації .
 
Все в приватній власності фізичної особи.
 
Увага ! 50 % Знижка ! Елітні острова всього за 340000 USD
Акція триватиме лише до 15 травня 2012 року .

Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Login form
News calendar
«  October 2008  »
SuMoTuWeThFrSa
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Search
Site friends
Statistics

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Copyright MyCorp © 2018
Hosted by uCoz