Sunday, 2018-12-16
IHG-FORUM
Site menu
Main » 2008 » October » 10 » C902, një celular elegant
C902, një celular elegant
3:35 PM

C902, një celular elegant

Në treg janë hedhur me shumicë modele të ndryshme të celularëve mirëpo së fundi është një model që mahnit me pamjen e tij. Modeli C902 i Sony Ericssonit duket model serioz dhe i biznesit, por njëkohësisht edhe argëtues dhe në trend.

Është vështirë të paramendohet që një telefon ngjyrë kuqe të mund të përdoret nga të dy gjini, mirëpo Sonny Ericsson e ka gjetur nuancën e duhur të ngjyrës. Megjithatë, nëse vërtetë nuk ju pëlqen kjo ngjyrë, atëherë e keni edhe versionin ngjyrë të zezë.
Telefoni ka trashësi prej vetëm 10.5 milimetra – dhe kështu ka marrë statusin e foto-telefonit më të hollë (me 5 megapixel) në botë.

 
 
Views: 2537 | Added by: agonii | Rating: 0.0/0 |
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Login form
News calendar
«  October 2008  »
SuMoTuWeThFrSa
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Search
Site friends
Statistics

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Copyright MyCorp © 2018
Hosted by uCoz