Saturday, 2019-03-23
IHG-FORUM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » IHG Boxi » Programe Aplikative » Banner Maker Pro 6
Banner Maker Pro 6
agoniiDate: Sunday, 2008-10-12, 3:35 PM | Message # 1
Admin & WebMaster agonii
Group: Administrators
Messages: 142
Reputation: 1
Status: Offline
Banner Maker Pro 6

Ky është një program (free) i lehtë për të punuar me të dhe gjithashtu i thjeshtë për dizajne.
Shërben për krijimin e banerëve për faqen tuaj, banerëve statik dhe atyre me lëvizja (.gif).
Mund të punoni banerë në madhësi të ndryshme (sipas dëshirës) dhe në drejtimi horizontal apo vertikal.
Për më tepër, mund të shikoni edhe ScreenShoot dhe ta SHKARKONI KËTU !


IHG-Forum
Forumi i ardhmeris
agonii
Group : Administrators

http://img394.imageshack.us/img394/6413/notfoundmd1.gif

 
Forumi » IHG Boxi » Programe Aplikative » Banner Maker Pro 6
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019
Hosted by uCoz