Saturday, 2019-03-23
IHG-FORUM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » IHG Boxi » Tutorials / Mësime » UNFREEZ email
UNFREEZ email
agoniiDate: Tuesday, 2008-10-14, 5:46 PM | Message # 1
Admin & WebMaster agonii
Group: Administrators
Messages: 142
Reputation: 1
Status: Offline
Po marrim shembull se dikush ta ka bo FREEZE e-mailin ateher te duhet me e bo unfreeze e per me e bo unfreeze vepro keshtu :

Shkoni :

START - RUN - (e tash e qeshim kete tek RUN)
RunDll32 ADVpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove

tani ju restaroni PC , nqs perseri nuk ju punon ateher pritni 20-30 minuta max.

kjo asht nje tuto e thiesht por ja vlen dhe funksionon ....


IHG-Forum
Forumi i ardhmeris
agonii
Group : Administrators

http://img394.imageshack.us/img394/6413/notfoundmd1.gif

 
Forumi » IHG Boxi » Tutorials / Mësime » UNFREEZ email
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019
Hosted by uCoz