Saturday, 2019-03-23
IHG-FORUM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Informacione & Diskutime te Ndryshme » Sport » Lampard: Të gjithë duhet të shënojmë
Lampard: Të gjithë duhet të shënojmë
pulseDate: Saturday, 2008-10-11, 10:37 PM | Message # 1
Admin (pulse)
Group: Administrators
Messages: 100
Reputation: 0
Status: Offline

Pas lëndimit të Dider Drogbas në ndeshjen kundër CFR Cluj, mesfushori i Chelseat, Frank Lampard, ka theksuar se Blutë mund ta kompensojnë mungesën e tij duke ndarë me njëri-tjetrin përgjegjësitë e golashënuesit.

“Nëse Didier do të mungojë për një kohë, duhet të shënojnë gola të gjithë bashkëlojtarët, gjë që mund ta bëjmë edhe pse situata nuk është ideale”.

“Nicolas është një sulmues i klasit dhe po ashtu e kemi edhe Salomon dhe të riun Franco di Santo, i cili edhe pse nuk ka përvojë, ka kualitete”.

“Lajmi për Didier ishte i keq, sepse ai është shumë i rëndësishëm për ne. Shpresoj të mos jetë aq keq sa dukej, kështu që të kthehet sa më shpejt që është e mundur”, ka thënë mesfushori anglez.


www.IHG-forum.at.ua
Indetifikimi:pulse
Fjalekalimi:*****
www.IHG-forum.at.ua
 
Forumi » Informacione & Diskutime te Ndryshme » Sport » Lampard: Të gjithë duhet të shënojmë
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019
Hosted by uCoz