Wednesday, 2019-01-16
IHG-FORUM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Informacione & Diskutime te Ndryshme » Sport » RC Cola Drita dhe Eurosporti fituan si mysafire
RC Cola Drita dhe Eurosporti fituan si mysafire
pulseDate: Saturday, 2008-10-11, 10:16 PM | Message # 1
Admin (pulse)
Group: Administrators
Messages: 100
Reputation: 0
Status: Offline
Mbrëmë janë zhvilluar tri takime në kuadër të javës së dytë të Mabeteks Superligës së Kosovës në basketboll. Rivaliteti më i madh është treguar në ndeshjen e zhvilluar në Pejë, ndërmjet KB 12 dhe RC Cola Dritës, ku vetëm pas lojës shtesë fitores i është gëzuar skuadra gjilanase, me rezultat 80:79.

Rezultatet
Progres-Kastrioti 95:60
Kosova - Eurosporti 80:84
Sigal Prishtina - Bashkimi 119:57
KB 12 - RC Cola Drita 79:80
Sonte
Peja - Trepça


www.IHG-forum.at.ua
Indetifikimi:pulse
Fjalekalimi:*****
www.IHG-forum.at.ua
 
Forumi » Informacione & Diskutime te Ndryshme » Sport » RC Cola Drita dhe Eurosporti fituan si mysafire
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019
Hosted by uCoz