Saturday, 2019-03-23
IHG-FORUM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Rregullat ne forum » Rregullat e Forumit » Keshillat, Kritikat, Sygjerimet, Verejtje, te Gjitha ketu..!
Keshillat, Kritikat, Sygjerimet, Verejtje, te Gjitha ketu..!
agoniiDate: Wednesday, 2008-10-08, 4:20 PM | Message # 1
Admin & WebMaster agonii
Group: Administrators
Messages: 142
Reputation: 1
Status: Offline
Pershendetje bashkforumist te dashur,

Kete teme e hapa, sepse e di qe askush nuk eshte i perkryer dhe te gjithe kemi Verejtje, ndonje Keshill, Kritik apo ndonje Sygjerim per njeri-tjetrin, tani ne kete teme mund ta beni kete.

Ketu pra do perfshihen te gjitha Keshillat, Kritikat, Sygjerimet dhe Verejtje, si per ndonje antar, per stafin, apo per forumin ne pergjithesi.

Postimet qe nuk bejn pjese ne teme, fshihen, ndersa antari qe perserit gabimin, do t'i merren masa.

Sikur ne gjithe forumin edhe ne kete teme duhet te shkohet sipas Rregullores se Pergjithshme te Forumit.

Pershendetje,
Stafi i IHG-Forum,
agonii


IHG-Forum
Forumi i ardhmeris
agonii
Group : Administrators

http://img394.imageshack.us/img394/6413/notfoundmd1.gif

 
Forumi » Rregullat ne forum » Rregullat e Forumit » Keshillat, Kritikat, Sygjerimet, Verejtje, te Gjitha ketu..!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019
Hosted by uCoz