Saturday, 2019-03-23
IHG-FORUM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » IHG Boxi » Tutorials / Mësime » Dy menyra per te kerkuar ne Google.Com
Dy menyra per te kerkuar ne Google.Com
agoniiDate: Tuesday, 2008-10-14, 6:00 PM | Message # 1
Admin & WebMaster agonii
Group: Administrators
Messages: 142
Reputation: 1
Status: Offline
Dy menyra per te kerkuar ne Google.Com

Shkojme ne adresen me poshte
www.google.com

Dhe p.sh. per te kerkuar program eshkruajme rreshtin e pare (poshte) e keshtu me rradhe

"parent directory " /appz/ -xxx -html -htm -php -shtml -opendivx -md5 -md5sums

"parent directory " DVDRip -xxx -html -htm -php -shtml -opendivx -md5 -md5sums

"parent directory "Xvid -xxx -html -htm -php -shtml -opendivx -md5 -md5sums

"parent directory " Gamez -xxx -html -htm -php -shtml -opendivx -md5 -md5sums

"parent directory " MP3 -xxx -html -htm -php -shtml -opendivx -md5 -md5sums

"parent directory " Name of Singer or album -xxx -html -htm -php -shtml -opendivx -md5 -md5sums

:-)


IHG-Forum
Forumi i ardhmeris
agonii
Group : Administrators

http://img394.imageshack.us/img394/6413/notfoundmd1.gif

 
Forumi » IHG Boxi » Tutorials / Mësime » Dy menyra per te kerkuar ne Google.Com
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019
Hosted by uCoz